• Odborný seminár

• 5. 4. 2024
        • Dňa 04.04.2024 sa naši žiaci  III.C triedy odbor Agromechanizátor, opravár a I. N zúčastnili odborného seminára zameraného na konštrukciu obilných kombajnov a nové trendy v ich vývoji vo firme Agroservis spol. s.r.o.  Komárno.

• 25.ročník súťaže Mladý ekofarmár

• 20. 3. 2024
        • 25.ročník súťaže Mladý ekofarmár, Čo vieš o mlieku? Sa v tomto školskom roku zúčastnilo v školskom kole 13 žiakov. Traja najlepší Pavol Solčanský, Laura Malá a Igor Kovačik postupujú do celoslovenského kola, ktoré bude v Kežmarku.

• 20. 3. 2024
        • 28.2.2024 sme už tradične mali deň otvorených dverí našej školy pre žiakov základných škôl a ich rodičov. Podporiť nás boli aj zástupcovia našich zmluvných firiem pre odbornú prax. Teší nás veľký záujem o študijné a učebné odbory, ktoré  otvárame v školskom roku 2024/2025.