• Basketbal žiakov SŠ

• 27. 1. 2020
        • Dňa 21.01. 2020 sa na SOŠ Továrnickej v Topoľčanoch konalo okresné kolo žiakov stredných škôl v basketbale. Naši žiaci v úvodnom zápase dokázali s SOŠ potravinárskou zvíťaziť 22:0. V druhom zápase zdolali Obchodnú akadémiu výsledkom 16:0. Zo základnej skupiny sme postúpili z prvého miesta.

V semifinále sme sa stretli s družstvom SOŠ drevárskej, ktorými sme po hráčskej stránke mali na vrch, len súper odolával, ale nakoniec sme zvíťazili 7:3. Vo finále sme nastúpili proti družstvu z Gymnázia, ktorých sme nakoniec porazili 9:4 a postúpili na krajské kolo. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme.

Zostava: Blaho Thomas, Hudák Tobias, Klačanský Radovan, Markovič Kristián, Martiška Tomáš, Ondruš Matej, Tóth Jakub

• Vianočné aranžovanie

• 27. 1. 2020
        • Súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu vyhrala trieda 3.B (pestovatelia) a to žiačky Viktória Cíchová, Monika Dilongová, Kristína Bajcárová, Silvia Junásová.

• Prednáška o zdravej výžive

• 27. 1. 2020
        • Dńa 29. 11. 2019  prebehli na škole dve prednášky o zdravej výžive, pod vedením ing Pastrnáková a druhá - meranie tukov a svalovej hmoty Bc. Halámeková, Štefkovičová a manažérka VŠZP ing. Stručková.

• Futsal žiakov SŠ

• 21. 11. 2019
        • Dňa 14.11. 2019 sa na Strednej odbornej škole drevárskej v Topoľčanoch konalo okresné kolo žiakov stredných škôl vo futsale. Naši chlapci sa umiestnili na 1.mieste a postúpili na krajské kolo.

Zostava: Báleš Adam, Podoba Denis, Hostačný Samuel, Hudok Richard, Korman Patrik, Milata Peter, Neubauer Nicolas, Oravec Benedikt, Papranec Patrik, Sák Nikolas