• Červené stužky - beseda

• 21. 11. 2019
        • Beseda s Mudr. Evou Čanigovou k téme HIV a AIDS - "Červené stužky" Svetový deň boja proti AIDS .

• Futsal žiakov SŠ

• 21. 11. 2019
        • Dňa 14.11. 2019 sa na Strednej odbornej škole drevárskej v Topoľčanoch konalo okresné kolo žiakov stredných škôl vo futsale. Naši chlapci sa umiestnili na 1.mieste a postúpili na krajské kolo.

Zostava: Báleš Adam, Podoba Denis, Hostačný Samuel, Hudok Richard, Korman Patrik, Milata Peter, Neubauer Nicolas, Oravec Benedikt, Papranec Patrik, Sák Nikolas

• Deň otvorených dverí

• 21. 11. 2019
        • Dňa 13.11. 2019 sa na našej škole konal v prvý Deň otvorených dverí v tomto školskom roku. Našu školu navštívili deviataci aj so svojimi rodičmi so širokého okolia.

• Mladý tvorca

• 21. 11. 2019
        • Dňa 5 - 6. novembra sa naša škola zúčastnila propagácie stredných škôl. "Mladý tvorca" v Nitre.

• Imatrikulácie

• 14. 11. 2019
        • Dňa 29.10.2019 úspešne absolvovali naši prváci imatrikulácie. Tohtoročné imatrikulácie, boli plné prekvapení, zábavy, hier a súťaží. Prváci ich v zdraví prežili, a teda úspešne absolvovali.