• Victoria regia 2017

• 8. 11. 2017
        • V dňoch od 20. do 24. septembra 2017 sa v Piešťanoch konal 24. ročník flóristickej súťaže Victoria regia 2017. Hlavnou témou 24. ročníka súťaže Victoria regia 2017 bola „Kvety a móda“.

• Mňam fest 2017

• 13. 10. 2017
        • Stalo sa tradíciou, že sa naša škola zúčastnila tejto kulinárskej a poľnohospodárskej akcie. Žiaci, učitelia prezentovali výrobky našich študentov a majstrov. Do nášho stánku aj tento rok zavítala pani ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná. Zaujali ju aranžmá sukulentov vysadených do skla našimi žiakmi študijného odboru agropodnikanie.

• Agrokomplex Nitra

• 13. 10. 2017
        • 17.8. až 20.8 2017 sa naša škola zúčastnila 44.ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex Nitra. Celé štyri dni sme venovali propagácii našej školy a hľadaniu nových zanietených mladých ľudí pre pestovanie, farmárčenie a nadčencov agrotechniky. Sme radi, že sa pri našom stánku radi zastavili prví absolventi našej školy, ale aj tí, ktorí školu opustili len nedávno. Milé bolo stretnutie troch generácií našich študentov z jednej rodiny.

• Exkurzia

• 13. 10. 2017
        • Dňa 9.5. 2017 sa naši žiaci zúčastnili exkurzie na farme na Záhorí, kde chovajú mäsový dobytok (Simentál), mliekovej farmy (Holštajnský dobytok) a Jazdeckého klubu Agroartner, sr.o., kde sa zaoberajú chovom a športovým využitím koní, konkrétne plemena Slovenský teplokrvník. Ďakujeme Ing. Chovanovi a jeho kolegom za ich čas, sprevádzanie areálom, získanie nových poznatkov a praktického znázornenia chovu jednotlivých plemien, fungovania agroturizmu v tunajšom regione.

• Veľký futbal žiakov SŠ

• 13. 10. 2017
        • Dňa 25.4. 2017 sa na futbalovom štadióne v Leviciach konalo krajské kolo žiakov stredných škôl "Veľký futbal žiakov SŠ"V úvodnom zápase našej skupiny sme  podľahli SOŠ polytech.  zo Zlatých Moraviec 2:0 , na začiatku zápasu sme nevyužili dve šance, súper bol húževnatý a dobre fyzicky stavaný, v osobných súbojoch mal na vrch . V druhom súboji sme nastúpili proti družstvu z Komárna, viac sme sa koncentrovali, čo bolo už poznať aj na ihrisku, družstvo začalo hrať kolektívne, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku 2:0 v náš prospech, o ktoré sa postaral O. Vrábel.

​​​​​​​Tretí zápas v skupine dopadol už podľa očakávania, nenechávali sme už nič na náhodu a bezproblémov sme porazili družstvo zo Šale 3:0. Aj napriek prehre v skupine z Moravcami ešte bola iskrička nádeje si zahrať o prvé miesto, žiaľ nám neprialo šťastie a Moravciam sa z nepriaznivého stavu 1:0 proti Komárnu po prvom polčase podarilo otočiť na 1:2, čo nás odsunulo do bojov o tretie miesto.

V súboji o 3 miesto sme sa stretli s domácimi Levicami, po troch zápasoch po sebe už nám dochádzali sily, čo hralo do karát domácemu družstvu, ktoré malo medzi zápasmi oddych, ale aj napriek tomu sme dokázali hrať vyrovnanú partiu, v druhom polčase prišlo k striedaniu, kde sa vrátil na ihrisko P. Papranec, ktorý po presnom centri od P. Kormana strelou z prvej dve minúty pred koncom rozhodol zápas a upravil stav na 1:0. Chlapci predviedli výborný bojovný výkon v každom jednom zápase za ktorý sa určite nemôžu hanbiť a pekné 3.miesto je tomu výsledkom. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme.

Reprezentovali:  Dominik Antala, Adam Arpáš, Adam Báleš, Dušan Báleš, Marek Benko, Thomas Blaho, Dávid Cikatricis, Samuel Hostačný, Richard Hudok, Patrik Korman, Klačanský Dominik, Gábriš Filip,  Marek Pakanec, Patrik Papranec, Ondrej Vrábel.