• Okresné kolo v MIX VOLEJBALE

• 25. 4. 2024
        • Dňa 25.04.2024 sa konalo Okresné kolo v MIX VOLEJBALE. Na turnaji sa zúčastnilo aj družstvo našej školy. Základnú skupinu sme vyhrali s prehľadom, v celkovom finále sme si zrovnali sily s družstvom gymnázia, ktoré bolo víťazom druhej skupiny, kde sme prehrali tesným výsledkom.Naše družstvo podalo vynikajúci výkon plný bojovnosti. Z počtu 7 družstiev sme sa umiestnili na celkovom 2 mieste.

Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Daren Pätoprstý, Tomáš Kákoš, Patrik Kúdela, Adam Pavličko, Karolína Vedejová, Nikola Mokrá, Linda Beňušková, Juliána Zitová

• Deň Zeme v envirocentre

• 24. 4. 2024
        • Študenti I.B a II.B dňa 22.4.2024 navštívili enviroučebňu, envirolab a interaktívnu miestnosť v envirocentre na Gagarinovej ulici v Topoľčanoch.

• Exkurzné vyučovanie - ZOO Bojnice

• 12. 4. 2024
        • Exkurzné vyučovanie budúcich veterinárnych asistentov, asistentiek a študentov agro odborov v ZOO Bojnice. Študenti veterinárneho zdravotníctva si boli prezrieť svoje budúce pracovisko pre individuálnu prax.

• Deň Zdravia

• 12. 4. 2024
        • Dňa 10.4. 2024 si študenti každej triedy pripravili chutné, zdravé raňajky, ktoré aj ochutnávali. Takto sme sa pripojili ku dňu Zdravia.

• Super Florbal Pohár

• 5. 4. 2024
        • Dňa 4.4.2024  sa konal Super Florbal Pohár chlapcov SŠ na SOŠ drevárskej v Topoľčanoch. Súťaže sa zúčastnilo aj družstvo našej školy. Z pomerne ťažkej skupiny sme postupovali z 2 miesta,  chlapci predviedli bojovný kolektívny výkon čo nám prinieslo konečné 3.miesto na turnaji.
          Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Zostava:
          Adamkovič Filip, Dovičín Matúš, Priecel Adam, Mikuláš Adam, Pätoprstý Daren, Talapka Filip, Candrák Samuel, Hlavina Matej, Kúdela Patrik, Stolár Peter, Krajčík Andrej