• Malinovský Valentín

• 13. 2. 2020
        • Dňa 11. februára 2020 sa na Strednej odbornej škole záhradníckej G. Čejku v Malinove konala súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetín Malinovský Valentín 2020. Našu školu reprezentovali Viktória Cíchová a Monika Dilongová.

• Basketbal žiakov SŠ

• 27. 1. 2020
        • Dňa 21.01. 2020 sa na SOŠ Továrnickej v Topoľčanoch konalo okresné kolo žiakov stredných škôl v basketbale. Naši žiaci v úvodnom zápase dokázali s SOŠ potravinárskou zvíťaziť 22:0. V druhom zápase zdolali Obchodnú akadémiu výsledkom 16:0. Zo základnej skupiny sme postúpili z prvého miesta.

V semifinále sme sa stretli s družstvom SOŠ drevárskej, ktorými sme po hráčskej stránke mali na vrch, len súper odolával, ale nakoniec sme zvíťazili 7:3. Vo finále sme nastúpili proti družstvu z Gymnázia, ktorých sme nakoniec porazili 9:4 a postúpili na krajské kolo. Chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a gratulujeme.

Zostava: Blaho Thomas, Hudák Tobias, Klačanský Radovan, Markovič Kristián, Martiška Tomáš, Ondruš Matej, Tóth Jakub

• Vianočné aranžovanie

• 27. 1. 2020
        • Súťaž o najkrajšiu vianočnú výzdobu vyhrala trieda 3.B (pestovatelia) a to žiačky Viktória Cíchová, Monika Dilongová, Kristína Bajcárová, Silvia Junásová.

• Prednáška o zdravej výžive

• 27. 1. 2020
        • Dńa 29. 11. 2019  prebehli na škole dve prednášky o zdravej výžive, pod vedením ing Pastrnáková a druhá - meranie tukov a svalovej hmoty Bc. Halámeková, Štefkovičová a manažérka VŠZP ing. Stručková.

• Červené stužky - beseda

• 21. 11. 2019
        • Beseda s Mudr. Evou Čanigovou k téme HIV a AIDS - "Červené stužky" Svetový deň boja proti AIDS .