• Naj agro dievča 2023

• 27. 4. 2023
        • Dňa 25. apríla 2023 sa dve naše žiačky Juliána Zitová z II.B a Jana Viktorínová z II.B zúčastnili súťaže, kde sa snúbi mladosť a elán s láskou k dorábaniu chleba naj agro dievča 2023 v aule SPU v Nitre.

• Výmenný pobyt žiakov Přerov

• 27. 4. 2023
        • V dňoch 17.4.2023 - 21.4.2023 sa naši študenti zúčastnili výmenného pobytu na strednej škole poľnohospodárskej v Přerove a ich študenti navštívili Strednú odbornú školu agrotechnickú v Topoľčanoch. Počas pobytu sme navštívili PD Prosenice, PD Želatovice, Agro Moravia Olomouc. Navštívili sme aj hrad Helfštýn a Zoo Oloumoc.

• Mladý zvárač

• 24. 3. 2023
        • Dňa 21.3. 2023 sa žiaci našej školy Juraj Šmatlák a Patrik Neuman zúčastnili 14. ročníka súťaže "Mladý zvárač" vo zváračskej škole pri SOŠ technickej Tlmače. Súťažná metóda bola zváranie MMA - obalenou elektródou a metóda MIG - MAG - zváranie pod ochrannou atmosférou ochranného plynu. Súťaž bola celoslovenská s medzinárodnou účasťou.

Juraj Šmatlák vo svojej súťažnej metóde MMA obsadil veľmi pekné 2. miesto a získal hodnotné ceny. Okrem toho všetci zúčastnení zvárači získali samostmievace kukly. Víťazovi gratulujeme!

• Za "motané"  jarné vence
        • Za "motané" jarné vence

• 22. 3. 2023
        • 3. ročník - odbor Záhradník. Materiál žiaci využili z prírody. Viete, že prírodné materiály sú aktuálne veľmi v  trende?  Výhodou je, že sú bezodpadové, ľahko dostupné a vznikajú z nich originálne aranžérske kúsky.

• Okresné kolo Volejbal mix

• 22. 3. 2023
        • Dňa 21.03.2023 sa konalo Okresné kolo v MIX VOLEJBALE. Na turnaji sa zúčastnilo aj družstvo našej školy. Základnú skupinu sme vyhrali s prehľadom, v celkovom finále sme si zrovnali sily s družstvom gymnázia, ktoré bolo víťazom druhej skupiny, kde sme prehrali tesným výsledkom. Naše družstvo podalo vynikajúci výkon plný bojovnosti. Z počtu 8 družstiev sme sa umiestnili na celkovom 2 mieste.
          Gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Baco Adrián, Baco Patrik, Bíro Denis, Balážová Romana, Belaňová Nina, Beňušková Linda, Kákoš Tomáš, Kúdela Patrik, Vadrna Samuel, Vedejová Karolína