• Práca s drevom

• 25. 1. 2023
        • Práca s drevom, výroba kŕmitiek, nácvik pílenia, brúsenia, spájania, vŕtania. Celoročné aranžmá na vchodové dvere, I.C záhradník. Ing. A. Irbis

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• 25. 1. 2023
        • Dňa 19.1.2023 sa na topoľčianskom gymnáziu konalo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku. Tejto súťaže sa zúčastnila aj naša študentka Tatiana Stančíková (IV.B) a našu školu úspešne reprezentovala. V celkovom hodnotení sa umiestnila na 3. mieste. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

• Zbierka pre OZ Topoľčianske packy

• 14. 12. 2022
        • ŽSR spolu s Ing. K. Vassovou zorganizovala zbierku pre OZ Topoľčianske packy. Zbierka prebiehala od 01.12. do 13.12.2022. Študenti nosili granulky, konzervy a deky.

• Agrosalón 2022

• 8. 12. 2022
        • Agrosalón v Nitre predstavil najmodernejšiu agrotechniku pre nasledujúcu sezónu. Nemohli chýbať naši žiaci. Tejto udalosti sa zúčastnili predovšetkým naši agromechanizátori, opravári a agropodnikatelia. Napriek veľkej chorobnosti sme v počte 130 študentov tvorili najväčšiu výpravu mladých zanietených poľnohospodárov na Agrosalóne. Čo nás teší najviac, je vďaka zúčastnených agro firiem za šikovných absolventov, ktorých sme im vychovali.