• Stredoškolská odborná činnosť 2014/2015

• 28. 2. 2015
        • Dňa 25.2.2015 sa uskutočnila Stredoškolská odborná činnosť. Zúčastnili sa na nej žiaci: Dominik Cifra II.A, Martin Zubatý II.A, Michal Antala IV.A, Samuel Poništ I.B

1. miesto: Samuel Poništ I.B (postup do krajského kola)

2. miesto: Michal Antala IV.A (postup do krajského kola)

3. miesto: Martin Zubatý II.A

4. miesto: Dominik Cifra II.A

• Vianočný program

• 19. 12. 2014
        • Dňa 18.12. 2014 sa konal vianočný program. Program sa skladal z celého radu zábavných scénok, na ktorých sa obecenstvo veselo bavilo.

• 6. 12. 2014
        • Na svätého Mikuláša neučí sa neskúša sa, každá päťka, štvorka odpúšťa sa! Všetci žiaci, ktorí poslúchali, a na našej škole poslúchali všetci, dostali od Mikuláša malú sladkosť.

• DEŇ BOJA PROTI AIDS

• 1. 12. 2014
        • Na našej škole sa 28.11.2014 uskutočnil DEŇ BOJA PROTI AIDS. Súčasťou tohto dňa bol výchovný koncert, živá červená stužka, tvorba plagátov - "Mám na to liek", prednáška o AIDS v Topoľčianskej galérií a sviečkový pochod.

• Súťaž v programovaní CNC strojov

• 1. 12. 2014
        • Dňa 13.11.2014 sa konala súťaž v programovaní CNC strojov na Soš technickej v Šuranoch. Súťažiaci mali za úlohu zostaviť program, skontrolovať program pomocou softwaru WinNC, Win3DView a následne vyrobiť obrobok. Na prvom mieste sa umiestnil žiak našej školy Ľuboš Chrenko zo 4.A. Víťazovi gratulujeme.